Варіантів оформлення стель існує безліч. Один із них – підвісні звукопоглинаючі стелі. Ще в 90-х роках цей вид підвісних стель прийшов до нас з-за кордону під ім’ям «Армстронг». Але варто зауважити, що це лише назва однієї з компаній-виробників.

Такі системи частіше використовуються у громадських будівлях та виробничих приміщеннях, щоб забезпечити звукоізоляцію. Зовнішній вигляд касетні шумопоглинаючі панелі мають сучасний та дуже привабливий. При цьому саме збирання плит і каркасних конструкцій нескладне, і не перекриває доступу до комунікацій будівлі.

Види звукопоглинаючіх стель

Майже всі підвісні системи виробників стель однакові. Вони включають шумопоглинаючі плити, виготовлені з мінеральних волокон, які кріпляться на підвісних рейкових каркасах. Крім того, популярні перфоровані панелі із додатковими матеріалами для звукопоглинання. Такі панелі чудово справляються з поставленим завданням.

Каркасні конструкції підвісних стель

Що представляють звукопоглинаючі конструкції для стелі? Це рамки чи каркаси, на яких кріпляться акустичні панелі. Такий спосіб кріплення найпростіший і ефективніший для створення правильної та приємної акустичної атмосфери та шумоізоляції в будівлях.

Так відбувається тому, що при використанні каркаса з’являється система, яка складається з двох рівнів поглинання зайвих шумів:

  • Панелі для стелі поглинають та трансформують звукові хвилі в теплову енергію.
  • Каркасна система створює великий зазор повітря між покриттям і стельовою основою, а це, у свою чергу, значно скорочує відображення звукових хвиль.

Обидва способи значно зменшують час реверберації і прибирають ефект луни в будинках. Крім того, звукоізоляційні панелі зменшують ефект від шуму у сусідніх кімнатах.

Однак установка звукопоглинаючої стелі повинна здійснюватися відповідно до вимог норм та безпеки лише кваліфікованими майстрами.

Акустик Мастер проводить усі види робіт з монтажу звукопоглинаючих підвісних стель.